Küsimus:
Parim ergonoomika kasutamine Pro Toolsi redigeerimiskeskkonnas?
Jay Jennings
2010-03-16 11:29:16 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kui olete minusugune, veedate kuni 12 tundi päevas heli tööjaamas istudes oma käsitööga vaeva nähes. Väga sageli on need tööjaamad seatud kontoritüüpi, st. laud, klaviatuur, monitor ja hiir, mis väidetavalt pole mitte parim seadistus seda tüüpi asjade jaoks. Ma mõtlen tõesti, kas QWERTY klaviatuur on helidisaineri jaoks parim sisendseade ?!

Kes on välja töötanud head ergonoomilised strateegiad? Kes kasutab tahvelarvuteid või kerimisrattaid, juhtpindu või puuteekraane (sh iPade)? Mitu videomonitori on piisav? Kiirklahvid või muud tarkvara automatiseerimise paketid?

Neliteist vastused:
Shaun Farley
2010-07-20 05:05:38 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Tööl on minu mix-kontroller (D-Control) töötamise ajal seismiseks õigel kõrgusel. see kõrvaldas 90% kõigist probleemidest, mis mul varem tekkisid. Kui teil on selleks ruumi, soovitaksin end töö ajal püsti panna. See on palju mugavam. Mul on ka kõrge reguleeritava kõrgusega tool, kui jalad väsivad. 5–10 minutit istudes hoolitseb see tavaliselt, kui mul on probleeme. Ma olen vist selles osas enamiku inimeste vastand. Selle asemel, et teha pausi ringi liikumiseks, on minu omad maha istuda. hästi minu jaoks. Arendasin mõnda aega Karpaalkanalit, kuid see läks pärast seda üsna kiiresti ära.

Esimest korda kuulsin alalisest seadistamisest siis, kui studio.jory.org käis läbi oma väljaehitamist (mille ta dokumenteeris oma saidil, kui te pole seda veel näinud, siis on protsessi vaatamine päris lahe). Arvasin, et see oli suurepärane idee mängude helis töötamiseks, kuid kuidas saate seda TV @Shaun jaoks välja töötada? Kui me oma sviite uuesti tegime, tõstsin selle üles ja kõik lihtsalt vahtisid mind nagu hullu. "Seisate, kuni segate?!? Kas kavatsete lihtsalt ka klientidel näidendi eest seista?"
Õnneks ehitasime uut rajatist ja me püüdsime seda algusest peale; kuigi kõik (ka arhitektid) unustasid muudkui, et tahame seda teha. Niisiis, pidime inimestele sageli meelde tuletama, kuid toad olid kujundatud seda silmas pidades. Põhimõtteliselt seisan ma mingis süvendis, samal ajal kui klientide laud taga on paar tolli kõrgem. Siiani on see päris hästi töötanud.
Kas Walter Murch ei käi alalise seadistusega kaasas?
pix? Mulle meeldiks näha seadistust.
@Rene - mu naine postitas plaadiseansi ajal pildi, kus ma selle ees seisan: http://www.flickr.com/photos/apremorca/4366165250/
@Rene - hups, just märkasin, et siin on palju pilte ruumidest, mis algavad tähisega DSC4695, praegu sellel lehel: http://www.flickr.com/photos/apremorca/page30/
Andrew Spitz
2010-03-16 15:48:32 UTC
view on stackexchange narkive permalink

See on minu eksisteerimise takistus! Poos Poos Poos ...

Sain oma halvast kehahoiakust nii kõrini, et lõin oma vajadustele vastava lahenduse. See ei ole ergonoomika iseenesest, vaid pigem minu loodud tarkvara, mis jälgib minu rühti ja tuletab mulle meelde, kui ma slohin. Kavatsen seda jagada, pean lihtsalt leidma natuke aega, et see muutuks „isiklikuks kasutamiseks” „üldsusele”.

Riistvara osas on mind aidanud varustus:

  • hea tool
  • õigel kõrgusel laud
  • DAW juhtpind ja mikser
  • kena hiir
  • sirge peaga või isegi natuke kõrgemale asetatud monitorid (video), mis sunnivad mind üles vaatama
  • regulaarsed pausid (mitte päris riistvara)
Ma saaksin täielikult kasutada mõnda libisemisvastast tarkvara.
@Miles http: // www.soundplusdesign.com /? P = 3548 andke mulle teada, kuidas see teie jaoks töötab :-)
Colin Hart
2010-03-16 23:47:44 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Veel +1 toolil. Mul on Aeron - kõigi aegade parim investeering. Mul on 2 just silmade kõrgusel (oleks vastumeelt, et nad oleksid paar tolli kõrgemad). Minu võtmehaldur Edirol 49 on otse minu monitoride all ja minu kaks käigukasti on mõlemal küljel välja lülitatud. Mul on VO boksi kaameraga otse parema monitori kohal ühendatud väike 7-tolline monitor. Mul on L-kujuline kirjutuslaud, mis on ka vinge, sest minu ees on minu Maci tööjaam ning sülearvuti ja arvuti külg Kokkuvõttes on mul ümbritsetud 7 monitori :-).

Ma kipun töötama erinevatel töölaua pooltel, nii et mul on video mõlemal küljel - kui ma töötlen vasakul ekraanil , Kaldun oma tooli vasakule nihutama, nii et olen selle ees rohkem keskel ja sellest vasakul on video. Kui segun paremal ekraanil, liigun paremale ja seal on video just sellest paremal.

Mul pole kontrollpinda, kuid mul on Frontier Alpha Track, mis annab mulle segule natuke kombatava tunde. Ma ei kasuta seda palju. Tõenäoliselt müün selle ja saan suurema pinna.

Mul on ka Kensington Expert Mouse rajapall (sellel on 4 makro nuppu). Nupud võimaldavad mul sisse ja välja eksponeeritud, suurendades oluliselt minu tootlikkust ja kiirust a ümber arvuti ja see on üsna ergonoomiline.

Mida ma tahan, on Wacom Cintiq, millega töötada. Ma arvan, et oleks vinge, kui saaksin seda kasutada automatiseerimisel ja valimitasemel redigeerimisel ja kõiges. Tõenäoliselt oleks see ka vahva miksimiseks ja pistikprogrammide redigeerimiseks (eriti kui saate seda kasutada ilma pliiatsita!)

Olen kuulnud, et Jazz Mutanti värk on pluginate kontrollerina kasutamiseks üsna armas hästi, aga ma pole kunagi saanud ühega mängida :-(

Pistikprogrammide sõrmedega juhtimiseks on teil ka Euphonix MC Control. See on odavam.
+1 Euphonix MC Controlile. Proovisin ühte AESi konverentsil. See on armas.
Tõsi. Varem kasutasin System 5 MC-d. Armastasin seda. MC seade on vinge. Nende "Artist" seeria on ka üsna tore, kui te ei saa endale lubada MC-d (mis on 15 000 dollarit)
Saan Cintiqsiga "gorilla-käe", samuti kogu minu inimliku rasva. Need on suurepärased värvimiseks ja joonistamiseks, kuid pliiatsipõhiste juhtimiste jaoks aeg-ajalt kasutamiseks eelistan ma tahvelarvutit (Intuos, Bamboo jne), mis pole samuti ekraan. Cintiq õõtshooval on üks võimalik lähenemisviis, et seda mõlemal viisil kasutada. Ainult minu enda kogemus võib teie läbisõit siiski erineda! +1 Euphonix Artisti kraamil, külastasin nende peakorterit ja mängisin nendega tükk aega. Nendesse läksid äärmiselt sügavad disainimõtted ja see näitab.
+1 jazzimutandile. Mängisin ühega vaid ühe päeva ja see muutis minu lähenemist pistikprogrammide kasutamisele! Kuid see on pigem loominguline kui ergonoomiline tööriist
Joel Raabe
2010-03-16 19:45:55 UTC
view on stackexchange narkive permalink

+1 heal toolil. 600–900 dollari kulutamine Aeroni jaoks võib tunduda suur investeering, kuid arvestage, et elate selles 12 pluss tundi päevas. Teil on kindlasti vaja midagi, mis võib teile pakkuda tugevat nimmepiirkonda ja istuda käe mugavalt klaviatuuri ja hiirega tasemel, vastasel juhul kannatate õla / randme probleemide all.

Mis puutub QWERTY-klaviatuuri, siis ei, see pole ilmselt helikujunduse jaoks kõige sobivam liides, kuid kui tunnete oma klaviatuuri otseteid hästi, saate oma DAW-i välkkiirelt zipida.

Video ref. Jaoks kasutan kahte monitori kõrvuti ja ülaltoodud telerit. Kastis töötades kasutan tööriistade kiireks vahetamiseks kohandatud Kensingtoni hiirt - see pole ilmselt minu paremale käele parim, kuid saab sellega töö tehtud.

kui kellelgi on nõuandeid asutada Euroopas hea hinnaga Aeron Chair ...
Aeroonid on tõepoolest suurepärased. Inimese skaalaga toolid on erinevad, kuid sobivad mõnele inimesele paremini (pidage ka meeles, et Aeronid on erineva suurusega). Kallid toolid on absoluutselt iga senti väärt.
NoiseJockey
2010-05-07 06:20:28 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Keegi tööl sai just ühe uue Wacom Bamboo tahvelarvuti; kuigi väike, saate selle, mis toimib nii pliiatsi sisestusseadmena kui ka mitme puutega sisendseadmena, näiteks MacBook Pro puuteplaat.

Nad on TÕELISELT nohakad, kuid ka juhtkangi-vormifaktoriga hiirtel (hiirtel?) on oma pooldajaid, kuna nad ergutavad randme neutraalset asendit. Ma pole nendega kunagi harjunud, kuid mõnel inimesel see tõesti klõpsab.

Teie tervis on palju olulisem kui mis tahes töö, mis teil kunagi on. Pidage seda alati meeles!

Aitäh, NJ. Seda tüüpi vastust ma otsisin (midagi väljaspool tüüpilist juhtkuuli / klaviatuuri seadistust).
Spencer
2011-01-04 22:28:12 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jookeratas on minu trikk. Hoian oma hiirest võimalikult palju eemale. Tegelikult on suurem osa minu segamisest Fairlight Systemis, nii et mul pole hiirt. Konsoolist paremal on mul protoolide külge kinnitatud rida klaviatuure, kus ma tegelen loomingulise helikujundusega. Nii et ergonoomiliselt istun kogu aeg faderite ees minimaalse hiirekasutusega. Tundub, et see viib mind helile lihtsalt lähemale, kui saan selle läbi sörkida ja tõepoolest oma kõrvu redigeerimiseks või miksimiseks kasutada.

Aeroni toolid on suureks abiks. Pärast pikka päeva hakkan toolil põlvitama peaaegu nagu pesapalli püüdja. Selg on tõesti madal ja põlved rinnus. Sokid ära ja peaaegu konsooli peal. See on hämmastav, mida me teeme mugavuse huvides, kui oleme 14-tunnises päevas!

@spencer, tänab vastuse eest ja tere tulemast SSD-le!
KAUGELE !! Jep mees! Ma pole aastaid üht neist kasutanud.
Miguel Isaza
2010-03-17 10:36:35 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ekraanide jaoks soovitan teil: kaks monitori + teler (keskendatud video taasesitamiseks).

Juhtimiseks on palju juhtpindu, näiteks Mackie Control, Digi 003, Command8, C24, MC Control, MC Mix, BCF2000, Lemur + Dexter App jne ... Peame alati tundma fadereid! :)

On ka väiksemaid ja kasulikke kontrollereid, nagu ShuttlePro, AlphaTrack, FaderPort, MCS Panner, FaderMaster 4/100, Nocturn jne ... Expert Mouse on ka tõeliselt kena vidin, mida rakendada!

Ärge unustage oma tooli. Teil võib olla tapja-fadereid, kuid kui teie tool pole mugav, on seal kõik hulluks läinud: P

WAudio
2010-03-19 09:43:17 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Olen suur pliiatsi ja tahvelarvuti fänn. Kasutasin Wacomi juba umbes 5 aastat ja armastan seda. Mul on teise käe jaoks kerimishiir, kui PT Workspace'i sirvides leian, et pliiatsi all hoidmine ja tahvelarvuti pikaajaline kerimine võivad muutuda üsna valusaks. Pliiatsi positsioneerimine võimaldab teie käel ja randmel olla neutraalsem (laske seistes käsi alla külje alla ja näete, kuidas käsi ja randme loomulikku asendit langevad - garanteerin, et see pole selline, kus saaksite hiirt kasutada) ja jätkusuutlik asend.

Tooli jaoks kasutan alati Gregory tooli, millel on kahekordse tihedusega vaht, et hoida teie põnn ees. Saan tooli ilma käteta, muidu julgustab see mind kallutama. Pole tähtis, kui hea teie tool on, kuigi maksate $$$$$$ ja ikka libistage, see pole oluline.

Kuid ergonoomiliselt suurepärase mikseri / juhtpinna leidmiseks olete alati ulatudes neist imelike püsivate positsioonidega üle, et see EQ õige oleks

+1 tahvelarvutis. juba mõnda aega wacomi bambust kasutanud. mõned pistikprogrammid käituvad pliiatsiga ebamugavalt (peamiselt tahvelarvuti draiverite tõttu), kuid peale selle olen ma päris õnnelik. pluss, automatiseerimine muutub kunstiks juhul, kui peate joonistama.
sepulchra
2010-03-19 10:14:43 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Praegu, pärast tundide pikkust redigeerimist, valutab kael tõesti, nii et pean kindlasti hakkama seda nõuannet kasutama.

ianjpalmer
2010-03-23 18:39:01 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Püüan palju ringi liikuda, kuna pikalt paigal istumine pole minu jaoks hea.

Ainsad asjad, mis ma ostsin, on randmetugega hiirematt ja lame metallist klaviatuur Apple'i poolt, kui see välja tuli. Leian, et mul pole selle jaoks randmetuge vaja, kuna see on nii lame.

Ian

+1 tasasel Apple'i klaviatuuril. Madal profiil toimib hästi minu kontrollpinna ees, mille olen lauale tasapinnaliselt paigaldanud. Transpordikontrolli juurde pääsemiseks ei pea ma klaviatuurilt üles ja üles sirutama. Mul on ka Apple Mighty Mouse, mis, nagu ülaltoodud Colini Kensington, viib mind Exposé'st kiiresti sisse ja välja.
Minu oma on minu ProControliga samal tasemel ja ma olen nõus, et on tore, kui ei pea klaviatuuri kohal kummarduma, et jõuda selliste kasulike asjadeni nagu faders. Ma tahan väga uut võluhiirt, kuid kahjuks ei jõua bluetooth minu stuudiost masinaruumi. Mighty Mouse'i pall on suurepärane, kuni see ummistub.
See neetud Mighty Mouse'i pall ... Ma olen kaks aastat oma teises Mighty Mouse'is sel hetkel. Olen avastanud, et kui ma seda igal nädalal lihtsalt hoian. Annan talle teksade hea puhastuse: eemaldage see vooluvõrgust, keerake see teksapükstele tagurpidi ja nühkige lihtsalt kuradit. Muidugi aitavad selles puhtad teksad. Ja puhtad käed ka. Hiir muutub eksponentsiaalselt sama vastikuks kui teie käed. Niisiis, puhtad käed, suhteliselt puhas juhtpall.
Ma teen sarnast asja Steve. See on murettekitav, kui kasutate kellegi muu stuudiot ja pall ei tööta. Ee! Kuidas sa kannad märja koe asju ümber, ilma et inimesed solvuksid? LOL
@ianjpalmer Wow. Ma kasutan endiselt oma Macally Pro Tools klaviatuuri (vana kooli oma), sest ma ei kannata lamedatele klahvidele kirjutamist ega redigeerimist - mu käed on kõrgete klahvidega nii harjunud, et kui proovin kiiresti minna, libisen kogu korteril üle terve koha. ühed.
inigo
2010-06-06 19:11:51 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kuigi Control24-l on redigeerimisnupud, ei kasuta ma neid, kuna klaviatuuri kasutamine on kiirem. Vasaku käe jaoks pole see eriti mugav asend ja pika aja möödudes võib see olla piin. Mängijatele on loodud mõned välisseadmed, mis minu arvates toimiksid meie keskkonnas hästi:

http://www.belkin.com/iwcatproductpage.process?product_id=390404

http://www.cybersnipa.com/us/gaming-keyboards/gamepad.php

alt text alt text
(allikas: cybersnipa.com)

Täname lingi eest, inigo! Hullumeelsed vidinad ... kas olete kunagi neid kasutanud?
@birdhousesound Hah! Ostsin ühe neist Belkini klaviatuuridest, kuid ei kasutanud seda kunagi. See istub endiselt minu tehnikaruumis. Mul on aga uudishimu osta Razeri hiir. Keegi kasutab seda?
ma kasutasin mõnda aega tagasi. nad on üsna lahedad, kuigi kiirklahvid saavad teha enamiku sellest, mida te neilt palute, ja järkud on selgelt tarbijahinnangud.
Steve Urban
2010-06-25 19:04:11 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma arvan, et monitorivarred on hädavajalikud. Pigem otse ettepoole kui kergelt allapoole vaatamine on minu jaoks kõik oluline. Ja vähemalt 2 arvutimonitori, kolm, kui teil pole välist videokuva (teler, projektor).

Mul on kodu jaoks käsk 8 ja kasutan tööl D-käsku. Kui oleksin oodanud, oleksin tõenäoliselt saanud MC-käsu, mitte Command 8-le, lihtsalt selle võime tõttu makrosid programmeerida ja laiendada. D-Command on suurepärane, kuna see suudab pistikprogrammidesse sukelduda ja mul on käeulatuses peaaegu igasugune kontroll. Oma viimases saates hülgasin hiire (peaaegu eemaldasin selle pistikupesast), et näha, kas saan ilma selleta hakkama. Lisaks sellele, et kasutasin kiiremini kiirklahve ja juhtpinda, vähenes see parema õla tüütu valu märkimisväärselt!

Kuigi ma otsin järgmise kuu jooksul uue tooli saamist (minu soovitusel) kiropraktik) minu lemmik ergonoomiline tööriist on olnud stabiilsuspall. Lihtsalt ei saa lonkida. Ma toon selle välja ainult üks või kaks korda nädalas, lihtsalt selleks, et end veidi ümber kohendada. Kuid pärast pikka päeva konsoolis on see venitamiseks suurepärane. Ja lisaks on see, et seintelt põrgatades on sellel kena sügav helin.


UUENDAMINE:

komistasite lihtsalt läbi selle tööruumi planeerija. Sisestage oma pikkus ja see määrab teie tooli, klaviatuuri, & ekraanide õiged kõrgused ja vahemaad nii istudes kui ka seistes.

Ma ei soovitaks palli pikaajalisel kasutamisel vältida, kuna see nõuab teie seljalihaste püsivat tööd ja võib põhjustada täiendavaid probleeme. Hea kohandatud lamba toega tool teeb seda minu eest!
Tegelikult hoiab pall kogu su südamiku aktiivsena, mitte ainult selga. Nii tugevdades kõiki lihaseid, mis on vajalikud korralikuks sirgeks istumiseks. Kuid nagu ma ütlesin, kasutan seda ainult aeg-ajalt. Siinkohal ootan lihtsalt oma uut palka, et katta uue Humanscale Freedom tooli kulud. Ei jõua ära oodata, millal saab tooli, mis mulle tegelikult sobib!
Phonetical
2011-04-06 02:10:33 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Juhtpind - vannun Euphonix MC / MC Pro-le. Ergonoomiliselt hästi kujundatud, polsterdatud randmetugi, täielikult programmeeritavad / kohandatavad pehmed lülitid ja paigutused enamiku kõigi rakenduste jaoks, mida me peaksime kasutama. Kui võtmekomplekti pole, saate selle luua nii, nagu soovite töötada.
Kallis, kuid minu arvates on seda palju väärt.

Ka Artistide sari on väga tore, kuid leian, et Mul oleks neid vaja oma konsooli sisse kinnitada, et nad saaksid end loomulikult tunda.

Re: toolid - varem olin Aeroni tüüp. Ikka neis lörtsis ja käetoed jäid mulle teele. Läks Skywalkeri juurde ja istus HÅG Capiscosse - armastas seda, ostis selle ja pole sellest ajast peale tagasi vaadanud. Alustati lihtsalt väljaheitega (ilma seljatoeta), kuid täiendati selliseks, et seljaosa oleks kaasas. http://www.haginc.com/products/hag-capisco/

Signo SFX
2012-01-04 09:24:56 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kuna olen väga väga vana,: O) ja progressiivsete läätsedega prille kandes pidin oma 27-tollise iMaci oma töölaua otsast umbes 3 tolli võrra alla laskma. Seejärel sain panna teise videomonitori arvuti kohal, mis parandab oluliselt ergonoomilist joogi. Ma kasutan rakendust QuicKeys drag&drop hulga proovide ja korduvate ülesannete jaoks ning see on väga tänuväärne. Ma kasutan ka maagilist puuteplaati ... Ma ei saa ilma selleta elada! Prillidena!

TerviseksSee küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...