Küsimus:
Mida soovite helirežissööri / Location Audio Recordistina, et režissöör teaks enne tootmist?
Hubert Campbell
2010-10-10 23:17:29 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Tere kutid,

Sel teisipäeval käin filmitegijate kokkutulekurühmas, et helist rääkida. Praegusel kõnelejal tekkis konflikt ja ta pidi käendama. Mul paluti esitlus teha. Mul on oma ideed, mida ma sooviksin, et teised filmitegijad teaksid, kui nad filmivõteteks valmistuma hakkasid. Tahtsin lihtsalt tunda, mida teie kutsed sooviksid, et teie kolleegid filmitegemises teaksid heli kohta enne projekti tootmist ja järeltootmist.

Kolm vastused:
user49
2010-10-11 05:18:54 UTC
view on stackexchange narkive permalink

siin on vaid mõned ...

  • soovitame neil lugeda Randy Thomsi suurepärast artiklit Filmi kujundamine heliks http://filmsound.org/articles/designing_for_sound .htm

  • rõhutage, kui oluline on lavastusheli (ADR on kallis, & ei pruugi sama tulemust saavutada, eriti emotsionaalselt juhitud stseenides, kus esitusviisi taastamine võib olla väga keeruline)

  • kogenud plaadistaja & buumi kasutamine on väga hästi kulutatud raha

  • soovitavad neil alati enne tulistamist helipostimeeskonda kinnitada ja eelhäälestuskoosolek toimub prod-heliga, pildiredaktor & assistent & dialoogiredaktor

  • kaamera testid peaksid hõlmama heli töövoo kontrollimist; prod heli -> sünkroonimine -> pildiredaktor -> OMF / AAF -> dialoogiredaktor (see on ALATI oluline, kuid esp, kui pildistada DSLR-kaameratega)

  • säilitage juurdepääs sõidukitele ja / või mis tahes ainulaadsed rekvisiidid või asukohad kuni postituse lõpuni.

  • ärge armuge temperatuuri skooriga

  • küsi temp FX-i

  • vahetage helipostitus enne pildi lukustamist

Aitäh, Tim. Kas saate laiendada kaamera testide rida. Ma pole tuttav sellega, mida te siin soovitate. See kõlab nagu postitootmise töövoog, kuid kus kaamera test järeltootmisse jõuab? Veelgi parem, mis on kaameratest?
spetsiifika sõltub sellest, millises formaadis nad pildistavad, kuid DOP jaoks on tavaks, et mõni päev enne võtet tuleb lühike test kaameraga, mida ta kasutab. Nii et näiteks kui film filmitakse, filmitakse, töödeldakse ja kontrollitakse tulemusi ... Seda saab laiendada ka sünkroonimisheli salvestamise ja katsematerjali edastamise kaudu pilditoimetusse ning eksporditakse ja edastatakse OMF / AAF dialoogiredaktorisse, et kontrollida metaandmeid, failide nimetamist jne ...
Robin Arnott
2010-10-10 23:45:40 UTC
view on stackexchange narkive permalink

See on imeline!

Parimad režissöörid teevad seda juba, aga mulle meeldiks, kui režissööril oleks sama tugev ettekujutus sellest, kuidas film lõpuks kõlab, kui nemad selle nimel, mida ta teeb näeb välja. Nad panevad kokku klaviatuurid, see võib olla nii lihtne kui märkmed tahvlitele.

Nii pole teil nii levinud redigeerimisprobleeme ja film kasutab helikujunduse potentsiaali täielikult ära. . Praegusel kujul peavad postituse geniaalsed jutustamise ideed juhuslikult ekraanil kuvatuga töötama. Ja teised suurepärased jutustamisideed kukuvad täielikult läbi, kuna need ei tööta pildiga koos.

Täpselt! Lähenege iga stseeni helikujundusele samamoodi nagu filmikunst, valgustus, lavakujundus jne. Režissöörid peavad olema heliga sama põhjalikud kui visuaalid.
Talveluu režissöör Debra Granik oli minu filmi minu koolis linastanud ja küsimuste ja vastuste ajal küsisin tema suhetest tema filmi helikujundajaga. Ta ütles, et helikujundus võttis aega umbes 3 kuud, kuid ta osales tootmiseelses protsessis umbes 6 või rohkem kuud enne filmimist. Helikujundaja andis meeskonnale juhised selle kohta, milliseid helisid püüda, sealhulgas konkreetsed linnuhääled, mis on selle piirkonna jaoks kohalikud. See on täpselt selline suhe, mida mulle meeldib lavastaja ja helikujundaja vahel näha. Selline heli on postituses väga kasulik.
Ma arvan, et võisin ajastus valesti aru saada. Kuid helikujundaja suutis esitada konkreetseid heli taotlusi umbes 6 kuud enne seda, kui ta jõudis postitootmises töötavate materjalide kätte.
Volumetric
2012-01-26 09:57:29 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Samuti taotlege juurdepääsu garderoobi osakonna- ja kunstiosakonna juhatajale, et plaadistaja saaks kehtestada mõned reeglid.

See on sama, mis DOP-i öeldes riidekapile: näitlejatel pole kõrge kontrastsusega triipe - see ei tööta paljude HD-digitaalkaamerate puhul hästi.

Heliosakonna juhataja ütleb näiteks: rippuvaid metallist ehteid, mürarikkaid materjale jne.

Lärmakaid fänne ei kasutata kindla riietusena jne.

Asukohtade valimisel tuleb silmas pidada ka asukohaheli. Mul pole kunagi olnud asukohauurijat ega direktorit, kes oleks salvestamiseks hea koha valinud. Nad lähevad alati visuaalselt! Piisavalt õiglane, kuid siis peab jääma aega tagasitulekuteks ja metsikuteks mängijateks ning meeskonna vaikuseks, et salvestada segu jaoks ülimalt ambientne taust. Varuge aega lennuplaanide, liiklus- või autoalarmide või rongide, vihma või tuule või lindude jms ootamiseks.

See tuleb meelde, mida ülalolevad suured vastused pole veel öelnud.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...