Küsimus:
Tasakaalustamata kaabli maksimaalne pikkus?
Willbill
2010-12-08 23:14:16 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kas tasakaalustamata helikaabli jaoks on maksimaalne pikkus, mille järel peaksite kasutama tasakaalustatud?

Neli vastused:
Ian C.
2010-12-08 23:27:53 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Vastus on: see sõltub. See sõltub sellest, kui palju raadiosagedusmüra on keskkonnas, kus te kaablit juhtite, ja see sõltub sellest, kui tugev signaal seda kaablit mööda saadate, võrreldes keskkonna müra. pole tüüpiline, et teil on seadmes väljundite valik tasakaalustatud ja tasakaalustamata, kuid valiku korral võtan alati tasakaalu, olenemata jooksu pikkusest.

Samuti tuleb märkida, et kaabli kvaliteedil võib siin olla oluline roll.
Joel Spolsky
2010-12-09 01:26:51 UTC
view on stackexchange narkive permalink

See sõltub paljudest asjadest!

1) Mis veel toimub? Mitu kaablit on teie kaabli läheduses? Mida rohkem on teil selles piirkonnas muid kaableid, seda tõenäolisemalt tekivad häired.

2) Kui paks ja hästi varjestatud on kaabel? Tarbija, suure mõõtmetega, õhuke tõmblukuga traat on palju vastuvõtlikum häiretele kui paks, raske ja hästi varjestatud kaabel.

3) Kui palju on raadiosagedusmüra keskkonnas? Selle teadasaamiseks peate seda tõenäoliselt katsetama!

4) Milliseid tasemeid edastate? Väga madalad tasemed (Mic, Phono) on häiretele palju vastuvõtlikumad kui liinitasemed. Kõrged tasemed (kõlarikaabel) on harva tasakaalustatud.

4) See tähendab, et prooviksite tasakaalust välja joosta rohkem kui 25 jala või maksimaalselt 50 meetri eest. Praktikas kasutavad kogenud heliinsenerid alati tasakaalustatud kaableid, kui neil on valikuvõimalusi, kuid paljudes olukordades (nt lihtne seadistus taskuhäälingu salvestamiseks ühe mikrofoniga, mikser, digitaalne salvestaja, 2–3 jalga jooksmine ja raske töö kaablid) on tasakaalustamata kaablid tõenäoliselt korras.

Logan White
2013-02-18 07:56:35 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Võite minna nii kaua, kuni see ei hakka teie heli segama.

Tõsi on see, et kitarriplatvormidel, milles on palju pedaale, jõuavad lõpuks palju kaablijalad.

Eriti kui kasutate 20 '+ kaablit sisse või välja, kui te pole pedaale järjestikku paigutanud ja 6-tolliste plaasterkaablitega ühendatud, lähete lõpuks jõuab kaabli hõlpsasti üle 40 jala.

Ma kasutan 20-tollist kaablit, mis lähevad sisse või välja, sõltuvalt ruumist ja kas ma salvestan või mitte, ja 10-tollist kaablit välja või sisse. Kuid ma ei korralda oma pedaale järjestikku, vaid mängimise huvides. Ma arvan, et mul on umbes 2 '6-tolliseid plaadikaableid ja veel vähemalt 4-5' paigutusega plaaster-kaableid. Nii et igal seansil juhin oma signaali kokku veidi alla 40 'tasakaalustamata kaabli kaudu. Ma ei saa raadiosageduse häireid enam-nii-ammu. Samuti kasutan puhta võimendusena kompressorit, mis võib olla RF-signaalide võimendamise poolest kurikuulus. Ma pole kunagi oma elust midagi kuulnud.

Kuid seal, kus ma varem elasin, palju vähem kaablit kasutades , mu kompressor võttis raadiojaama 105.1 kohapeal kätte, kuid oli väga nõrk ja see oli üsna spetsiifiline sellele, kus pedaal toas oli. See oli ka pedaal, nagu ma ütlesin, tollal oli kaabeldusi palju vähem.

Kui proovite signaali juhtida tohutute vahemaade tagant, öelge, et teil on juhtimispuldid enda ees või jälgimistuba, kuid teie võimendi (stuudios pole selle stsenaariumi korral seina sisestussüsteemi) on kaugel. Parem oleks, kui jookseksite pedaalidelt tasakaalus sirgjoonega DI-sse sinna, kus on võimendi. Seejärel viige see tasakaalustatud XLR-signaal läbi reamp-kasti, viies tagasi tasakaalustamata ja sobivale rea tasemele.

Lõppkokkuvõttes on peamine asi, mida soovite jälgida, see, et teil on hunnik üleliigseid kaableid, mida leiate enda kõrval kerimisest, nii et see ei muutuks kõikjal sassi. Sel hetkel võimendate kaabli juhtivust (kitarriotsikud on induktiivpoolid, kaablid on kondensaatorid), keerates selle kokku. See suurendab signaali sisenevate RF-häirete võimendust.

Joe Jennings
2017-07-29 00:11:35 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kaabli kvaliteet (varjestus) on kõige olulisem. Ka pikemad sõidud põhjustavad kõrgsageduse kadu. Kui peate kasutama pikas perspektiivis, töötab paremini kvaliteetne ja madala mahtuvusega videokaabel! Belden valmistab kvaliteetset, väikese läbimõõduga, tugevalt varjestatud (topelt varjestatud) ülipaindlikku kaablit. Kui te ei oska jootmist ja termokahanevate torude kasutamist (pingete leevendamiseks), hankige videoühendustega eelnevalt valmistatud kaabel ja hankige adapterid. Hoidke pikkus võimalikult lühike! See saab löögi või mööda, kvaliteetselt. Muude võimalike probleemide mõistmiseks vaadake siin teisi postitusi.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...