Küsimus:
Mis on need lülitid minu mikrofonil, millel on midagi pistmist suunadega?
Richard Rodriguez
2011-05-07 21:15:44 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Minu mikrofonil (M-audio Solaris) on see lüliti koos kolme erineva pildi / diagrammiga (see pole helitugevus ega madalam otsetee). Ma arvan, et see on midagi pistmist juhistega, kust mikrofon heli salvestab?

Kas keegi oskaks neid selgitada või vähemalt öelda, kuidas neid kutsutakse, et saaksin seda guugeldada?

MUUDA:

Vabandust, poisid, mikrofon on tõesti M-audio Solaris, mu paha. Nagu Mark Heath juba mainis, on diagrammid mikrofoni polaarmustrid . Kas keegi oskaks neid skeeme selgitada? Ma ei saa neist päriselt aru. Kas need peaksid olema pealtvaated või on need eestvaated? Ma ei saa neid üldse.

üks vastus:
Mark Heath
2011-05-07 22:48:13 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Teie kirjelduse järgi kõlab see kui mikrofoni polaarpildi lüliti, mis määrab, kas mikrofon peaks võtma ainult otse eest tulevaid helisid või salvestama helisid kõikidest suundadest. Tavaliselt on "kardioidne" asend, mis pärsib heli tagantpoolt.

MAudio Sputnik ja Solaris mikrofonides on mõlemad "valitav kardioid, joonis-8 ja omni polaarmustrid "

vastus on nüüd värskendatud, me teame, millisest mikrofonist räägime ...

Väikeste piltide mõistmiseks. Diagrammi ülaosa on teie mikrofoni esikülg. See on 360-kraadine graafik mikrofoni reageerimisvõimalustest kõigi nurkade alt - mida kaugemal on punkt keskelt, seda tugevam on reaktsioon.

Omni muster on kõige lihtsam mõista - see võtab helisid kõikidest suundadest võrdselt. See on hea, kui kasutate ühte mikrofoni, et proovida ruumis kõike kätte saada.

Omnidirectional pattern

Kardioidimuster üritab nõustuda kõlab eest ja lükka need tagasi. See oleks kasulik näiteks ühe vokalisti salvestamisel. Oluline on teada, milline mikrofoni külg on "esikülg" (tavaliselt on sellel tootja logo)

Cardioid Pattern

kaheksakujuline näitaja tugev> muster tõrjub helisid küljelt, kuid esi- ja tagakülge saab kasutada. Nii et näiteks kui salvestate kahte lauljat, saate mikrofoni mõlemal küljel seda seadet kasutada.

Figure of Eight Pattern

värskendasin oma küsimust uute faktide kajastamiseks, vabandage segaduse pärast


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...