Küsimus:
Inspiratsioon - mis mõjutab teie esteetikat
Shaun Farley
2012-01-24 04:51:15 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Nii et siin on midagi, mida ma aeg-ajalt inimestega ringi käin ... ja ma tean, et mitmed siin viibinud inimesed on seda teistes kohtades arutanud. Miks mitte tuua vestlus siia ja vaadata, kas saame asju natuke laiendada?

Kust leiate inspiratsiooni ja millised mitteheliga seotud tegevused / huvid mõjutavad teie tööd?

Asjade hankimiseks rullimine, üks tavaline asi, mida paljud meist mainivad, on visuaalselt orienteeritud asjad ... ilmselt seetõttu, et paljud visuaalse taju Gestalti põhimõtted kehtivad võrdselt hästi ka kuulmistaju suhtes. Mulle meeldib ka mõelda, et kõik minevikus uuritud kung-fu ja tai chid mõjutavad minu ajataju, tempot ja üldist vooluhulka.

Aga teie?

Naljakas asi, mida minu muusikasegamise mentor mulle alati ütles: "Inimene on visuaalne olend. Kui segate, hämardage tuled alati madalal. See pole enam paganama 7-11! Kustuta tuled !!!"
Kuus vastused:
user49
2012-01-25 04:48:46 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Sõltumata kunstivormist on minu jaoks peamine inspiratsioon tähendus, selle asjakohasus emotsioonide jaoks & inimese seisund. Ma ei ole tegevuste fänn iseenese huvides - kui ma olin laps, siis muljet avaldas mulle asjade pind kergemini, samas kui nüüd pole sellel mõtet ega tähtsust, siis ma ei kipu sellega tegelema.

Reisimine mängib samuti olulist osa inspiratsioonist &, arendades minu isiklikku esteetikat. On uskumatult tasuv vaidlustada oletusi omaenda "tavapärasest" olemisviisist, käitumise & kommetest, kuidas inimesed elavad & ühiskonnas kõigis aspektides ja kuidas see kajastub nende kultuuris & kunstis. Mulle isiklikult on Jaapanis, Kagu-Aasias ja Vaikse ookeani piirkonnas veedetud aeg & mind sügavalt mõjutanud, nagu ka reisimine oma kodumaal.

kuidas ma oleksin reisimise unustanud! välismaised kultuurid võivad olla rikkalik inspiratsioon. Soovin ühel päeval Jaapanis käia ...
Kui mõistate tähtsust, selle prioriteete ... reis iga 3 kuu tagant, minimaalselt ... igavesti rohkem!
@Tim Tehke märkimisväärne reis Los Angelesse ja ma näitan teile oma stuudiot! Aga ma tean, kuidas te suhtute osariikidesse ... Bah!
@Utopia Plaanin millalgi enne apokalüpsist USA-d külastada, kuna tahan kogeda James Turrelli Rodeni kraatrit .... loodetavasti ei ole see aga peagi!
Rene
2012-01-24 05:17:45 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Leian, et kirjutamise vaatamine võib olla nii inspireeriv kui ka maali ja fotograafia vaatamine.

Samuti leian, et kunsti harjutamine teistes teadusharudes võib inimese eetilisust veelgi teravdada. . Kujundan praegu meie ettevõtte uut veebisaiti ja selle kujunduse esteetika raames töötamine on olnud minu jaoks lõbus. Sama kehtib ka siis, kui pildistan timelapse või videot. Ma leian, et ma tean tõesti, mis mulle meeldib, mis mulle mitte, ja tunnen, et paljuski sellest on minu audioesteetika juba teada saanud.

Mulle meeldib ka väga häid filme ja telerit vaadata näitab. Ma tean, et see pole ilmselt teosest piisavalt kaugel kui küsimus, mida see küsimus nõuab, kuid ma tõesti leian inspiratsiooni ja mõtte selgust omaenda esteetika osas, vaadates täielikult teostatud teoseid, mida teised on teinud. Näiteks pole mul häbi armastusest Troni, 9. rajooni, Transoformerite ja Matrixi esteetika kui ulmefilmide vastu. Sellega öeldes armastan ma ka armastusearmastust, mida on võimalik saavutada veel mahavõetud filmidega nagu No Country For Old Men ja The American.

Minu lemmik telesaade WRT esteetika on kergesti halb. Varjatud avangard viisil, mis teenib lugu täielikult ja täielikult kogu selle sarja jooksul. Palju ajavahemikke, kummalisi heli kattumisi, lahedaid tekstuure jne. Armastage armastatud armastust, mis näitab.

-muudatades lisasin, et teiste teoste vaatlemisel jätsin tähtsaima osa arutama neid teistega. Kui väljendate seda, mida teete ja mis ei meeldi teiste inimeste töödes, sunnite end kunstilistele seisukohtadele ja oma seisukohtadele kaitsma, mis on IMO-l nende esteetika kujundamisel väga oluline.

-teine ​​redigeerimine - see postitus inspireeris läbimõeldumat blogipostitust. http://thesoundmyheadmakes.blogspot.com/2012/01/it-depends-preview.html

aitäh jagamast. Peab ütlema, et kui kirjutamise ideega kaasa minna, on lugemine minu jaoks tohutu. seda rohkem kohti peate lugude jutustamist vaatama (film, televiisor, mängud, raamatud, koomiksid, teater). seda parem.
Stavrosound
2012-01-24 05:14:37 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Minu jaoks on see looduses viibimine (tavaliselt üksi või koos mõttekaaslastega, kes saavad seda kogemust) - kõrge kõrbe vaikus, rannaäärsed kaljud, punametsad Vaikse ookeani loodeosa (see on koht, kus nad Endori Tähesõdades tulistasid) on mõned lemmikud, mis meelde tulevad. Seal viibimine lahutab mind ühiskondlikest ajakonstruktsioonidest, ajakavadest, tähtajast, stressist, organiseeritusest, ebameeldivatest inimestest, valjusti helidest, meelt häirivast reklaamist, sotsiaalsetest kohustustest, professionaalsest viisakusest, igapäevastest kohustustest ja muust - kõik, mida ma tunnen, suudavad stagneerub inspireeriv ja loominguline voog. See on minu jaoks ülim (Frank!) Pea puhastamise koht, mis võimaldab mul sulgeda kõik muu enda ümber ning kuulata enda sees ja ainult seda, mis minu ümber on. See on seda tüüpi koht, kus võin tõepoolest mõelda, et mõtisklus on takistamatu.

Tore on olla hõivatud, kuid väga tore, kui siin ja seal on see ekslik päev, et saaksin sellise kogemuse saamiseks end laadida ja laadida. mõtiskle.

see on ilmselt see, millest ma metsas kasvades kõige rohkem puudust tunnen ... nii vaikne, kogu aeg.
Aamen vend! "Mu isa pidas jalutuskäiku mägede vahel samaväärseks kirikus käimisega" ~ Aldous Huxley ja see on kirik, mida olen valmis külastama nii tihti kui võimalik
@tim, millest rääkides tuleb varsti oma ajakavas uuesti planeerida retk punapuudesse ja Shastasse, mul on valus minna tagasi värske õhu kätte ja intrigeerivad loodushelid ja lõhnad;)
Jaapanlastel on isegi mõte selle vaimu värskendamise kohta loodusega suhtlemise kaudu, mis tähendab "metsas suplemist". Ma elan Põhja-California männimetsade lähedal ja nõustun, et vähe värskendab looduslike helidena, mis ei sisalda inimlikku müra.
Jake
2012-03-01 20:09:07 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Minu jaoks selle luuletus. Üks asi luules on sümboolika ja metafoori kasutamine. Püüan projektides rakendada samu põhimõtteid, millega tegelen. Lavastan ka lühifilme, nii et see on koht, kus see mind kõige rohkem aitab. Nagu üritatakse joont või lasku asendada sama juttu rääkiva heli abil. Täpselt nagu luules, s.t ühe sõna kasutamine, et öelda, mida rida teeb.

NoiseJockey
2012-03-01 22:51:13 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Milline suurepärane niit koos inspireerivate perspektiividega!

Tegelen kahte liiki inspireeriva tegevusega: keskendun distsipliini sees tegutsemisele ja töötan täielikult väljaspool distsipliini. Esimene hõlmab tootmise või tegemise asemel tonni kuulamist. Sisend, mitte väljund. Minu jaoks on see muusikast filmideni avalikes kohtades istumiseni. Mõnikord võtan maki kaasa, lülitan selle sisse, et saaksin signaali jälgida, kuid kunagi ei taba plaati . Ma teen seda tihti matkates või seljakotiga rännates, samal ajal puhates. Huvitav viis võrrelda aktiivset kuulamist ol 'pinnae ja terava, erapooletu mikrofoni kuulamisrežiimi kaudu.

Teine hõlmab ausalt öeldes peaaegu kõike, mis pole heliga seotud. Kui heli ei anna inspiratsiooni, lähen sageli etapiviisiliselt ja loovuse poole mujale: videograafia, fotograafia, joonistamine jms Füüsiline aktiivsus toniseerib meelt tõesti sama palju kui keha. Kui ma olen puhanud ja oma kehaga seotud, voolab inspiratsioon lihtsalt seda aktiivselt otsimata.

Utopia
2012-03-02 00:49:08 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Nagu paljud teised on siin öelnud, meeldib mulle reisimine ja väljasõit.

Sel eelmisel aastal on mind õnnistatud, et sain reisida Austraaliasse, Mehhikosse, Suurbritanniasse, Ohiosse, Kariibi mere osariiki Michiganisse. , Florida, Oregoni rannik, Idaho, muu hulgas ka kontsertide jaoks.

Ja ma pean ütlema, et uute inimestega tutvumine ja erinevate kultuuride kogemine on meie tunnelivisiooni (nii tunneli kui ka tunneli) suurim ravi sa vahtid läbi oma arvutiekraani ja minu Ameerika tunnelinägemist).

Lihtsalt kogen sellist kohta nagu Austraalia (kus ma nägin ainult 4 ülekaalulist inimest [isegi mitte rasvunud!] kogu seal viibitud 4 nädala jooksul viis) oli silmi avav.

Väljapääs ja füüsilise maailma meelde tuletamine laadivad mind. Ma ei usu, et suudan seda paremini seletada kui Stavrosound ja Tim.

Ma võtsin arvesse ka vastust, mille sain just sellelt saidilt, ühele oma küsimusele selle kohta, kuidas te miksimise kohta teada saate, ja keegi soovitas erinevate kunstivormide õppimine. Olen sellest ajast alates soetanud poolprofessionaalse kaamera, ostnud 12 vintage objektiivi ja kogun neid edasi ning olen täispuhutav katikuviga. Haarasin haiguse kiiresti! Nii fotograafia kui ka perele mõeldud lühifilmide filmimine ja nende kunstiliikide kaudu õppimine on mulle tegelikult õpetanud paljusid asju, mida ma muidu poleks kunagi õppinud, kui ma poleks seda teinud.See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...