Küsimus:
Kas heli tootmiseks on hea mõte kasutada kõrvaklappe?
Tibi
2012-07-03 18:53:13 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kas heli tootmisel / miksimisel on üldiselt hea mõte kasutada kõrvaklappe?

Ja mida ma saan teha, kui mu kõlarid on kohutavad (nt sülearvuti kõlarid) ja ma olen kingarattal eelarve?

Neli vastused:
Jim Mack
2012-07-03 19:36:49 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Parim kursus, mida soovitada saan, on kasutada parimaid saadaolevaid tööriistu ja ressursse. Kõrvaklapid pole ideaalsed, kuid need on paremad kui halvad kõlarid ja tõenäoliselt paremad kui isegi head kõlarid halvas kuulamiskeskkonnas.

Palju sõltub sellest, mida te segate ja milline on sihtkeskkond . Peamiselt kõrvaklappides tarbitava muusika või hääle segamine erineb kontserdipaiga, kino või televiisori elutoas segamisest.

+1 Ainus, mida lisan, on see, et peaksite oma segu kontrollima mõnes muus süsteemis. Näiteks ei anna enamik kõrvaklappe teile tõelist head ideed selle kohta, kuidas teie bass alamkõlariga kõlarisüsteemis läbi tuleb.
JoshP
2012-07-05 18:12:02 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Hea on kasutada võimalikult erinevaid kuulamiskeskkondi. Nagu teised mainisid, võimaldavad kvaliteetsemad monitorid ja kvaliteetsemad kuulamiskeskkonnad täpsemat juhtimist.

Kui aga teie lõppkasutaja ei kuula samas kvaliteetses keskkonnas, läheb osa sellest täpsusest kaduma. kuulajale.

Kui teie meediumit kulutatakse sülearvuti kõlaritele, on hea teada, kuidas see kõlab (ja võib-olla vastavalt sellele kohandusi teha).

Kui teie meedium mida kõrvaklappides tarbitakse, on hea teada, kuidas see kõlab.

jne ...

Kõrvaklapid ainsa tootmisvahendina ...? ilmselt mitte. Kuid jällegi kõik ainsa tootmisvahendina ... tõenäoliselt mitte.

Minu tuttav insener võtab kasseti oma tehases originaalsesse autokassetti ja läheb sõitma. See on üsna lähedal halvimale stsenaariumile. Analoogne tarbijate linttruudus küsitava kõlaga helisüsteemis (pardon the pun) liiga mürarikkas keskkonnas. Kui ta tunneb, et see kõlab seal hästi ...
@dwwilson66, täpselt :)
dwwilson66
2012-07-03 20:18:54 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kuigi nõustun Jimiga, soovitan parimate võimalike tööriistade kasutamiseks alati kõrvaklapid, kui mitte mingil muul põhjusel eraldada salvestatav taustamürast. Teil pole aimugi, mitu korda ma pole kuulnud, kuidas aparaat taustal töötab, kuni mul olid kõrvaklapid peal. Teise võimalusena võite kuulda õues muruniidukit, kuid alles kõrvaklappide kandmisel saate aru, et teie mikrofon ei võta seda isegi kätte. iga raja peensusi. Ilma kõrvaklappideta võivad paljud need peened detailid kaduma minna.

Säästke eelarvega, säästke oma sente ja tehke investeering. Isegi odav, 7 dollari suurune kõrvaklappide paar aitab teil salvestistest soovimatu müra eraldada ja aitab teil oma segu peent dünaamikat kuulda.

Need kaalutlused on hea heli loomiseks nii olulised, et ma soovitaksin kelleltki kõrvaklappe või kõrvaklappe laenata, kuni saate investeerida korralikku komplekti.

Püüan muusika loomisel vältida kõrvasiseseid pungi. Palju lihtsam on kogemata kõrvu nende asjadega üle koormata ja te ei saa neid vajadusel pool kõrvadest libistada. Suurepärane siiski kuulamiseks!
@ObscureRobot nõustus. Eelistan samal põhjusel purke pungadele. See on nagu pojadega mõnikord heliline klaustrofoobia. Kuid eelarvega ... mul oleks pigem 10 dollarit pungi kui 10 dollarit purki.
Niipea kui reeglid on teile teada, on aeg hakata neid rikkuma ... Kuid olge kõrvadega ettevaatlik, et neid ei saa 10 dollariga asendada!
MrFingerDrums
2012-07-05 16:34:55 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kasutan kõrvaklappe selliste asjade jaoks nagu hilisõhtune jälgimine, mobiilne tootmine, kuid kontrollin hommikul alati oma lugusid hea kõlaripaari abil.

Sennheiser HD25 seeria on IMO minimaalne miinimum

Kõrvaklapid on suurepärased tootmisse jõudmiseks, kuid vajate pigem korralikke kõlareid kui varem.

Teie vajaduste rahuldamiseks piisab keskklassi Hi Fi kõlarite paarist.

Palju teadmisi ja teavet leiate sellistelt saitidelt nagu gearstlutz.com ja KVR

See vastus sõltub sellest, kui tõsiselt te selle vastu suhtute, kui soovite lihtsalt nädalavahetusel heliga segi ajada jne. Ükski neist vastustest pole oluline, kasutage lihtsalt seda, mille olete saanud või mida saate endale lubada

Lõbutsege

Sony 7506 on * * * standardkõrvaklapid kogu maailmas. Need pole hämmastavad, kuid kõigil on vähemalt üks paar. Sennheiserid, AKG-d ja muud esmaklassilised kaubamärgid võivad olla toredad, kuid tasub omada paari Sonys, et teaksite, mida kõik teised kuulevad. Võtke Gearslutz koos tera soolaga. Seal on head teavet, kuid tehnoloogia huvides pööratakse palju tähelepanu tehnoloogiale. Algajad peaksid jätkama ettevaatusega.


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...