Küsimus:
Otsite inspiratsiooni "sülemiheli" loomiseks
Ben
2014-06-11 09:30:12 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Püüan luua omamoodi "sülgavat" heli. See on multimeediainstallatsioon, mis näitab animeeritud karja "linde", mitte päris linde, vaid abstraktseid vorme, mis näevad välja ja käituvad nagu linnud. Püüan luua heli, mis on segu tõeliste tiibade lehvivate helide ja sünteetilisema heli vahel.

Kas kellelgi on ettepanekuid? Või teab ehk sarnase heliga filmistseene? Kõik inspireerivad loomingulised ideed olid kõrgelt hinnatud.

Kuus vastused:
Richard Topchii
2014-06-11 20:04:50 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kaalun selleks granuleeritud sünteesi kasutamist, kuna see on siin ideaalne. Looge üks tiibklapp (kasutage skeemi süntesaatoris sünteetilise löögitrumli valmistamiseks - esiteks HF-komponent ja seejärel väheneb see järk-järgult LF-ni, kuid vahemik on rohkem HF-i osani ja ümbrikud pole nii löövad).
Seejärel pange selle saamiseks granuleeritud sünteesiks proovige lindude hulga täiendamiseks erinevat tera aega ja terade kogust. Lisage maitse järgi reverb, et muuta stseen lähemale / kaugemale.

Tere Richard, suur aitäh. See on hea näpunäide ja proovin seda.
sauli
2014-06-12 23:42:56 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Salvestage pidevad tiibklapid, kasutades kindapaari, suuri pehmekaanelisi raamatuid ja kõike muud, mis teile tiibklappide helide jaoks meeldib. Kihistage need mitmele kanalile ning venitage ja korrigeerige erinevate seadistustega kihte. Võltsheli arhiivimiseks proovige kasutada madala kvaliteediga algoritme või pistikprogramme.

5argon
2014-06-12 23:57:13 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kui see olen mina, siis seadistan esiklaasiga mikrofoni, DAW-s asetage Auto Pan> Delay efekt pika viivitusaja ja suure tagasisidega.

Pärast seda leiaksin mõned riided või raamatud ja klapi mikrofoni. Kui hiline heli muutus huvitavaks / tihedamaks, vajutage segaduse jäädvustamiseks rekordit.

Qinten
2015-02-09 14:23:21 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Seal on maksimaalne patch-standalone rakendus, mida nimetatakse sülemiks. Leiate selle Google'ist. Pole kindel, et mul on lubatud selle kohta linki siia postitada (võib-olla rämpspostiteade).

Tom
2015-02-04 21:02:19 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Sünteetilise heli puhul võiksite kaaluda filtri pühkimist üle (roosa) müraallika sünkroonis tegeliku lehvimisega. See annab teile täiendava "woosh", mille saate filtri ribalaiuse ja resonantsiga mängides kontrollida paljusid selle omadusi.

Teine asi, mida saate teha, on paberilehe rippimise salvestamine ja siis seda heli maha lükates. Lisage maitsmiseks filtreerimine ja FX (kerge bitcrush?).

Haydn
2015-02-05 18:25:54 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Alfred Hitchcocki film "Linnud" on hea viide. Ma arvan, et see kasutas linnuhelide jaoks palju sünteesi.

Prooviksin;

  • rohkete kuivade lehtedega puuoksa raputamine
  • Suure anuma täitmine liiva või veerisega ja selle raputamine tagasi & edasi
  • & üksikute nahktagi raputavate tiibklappide jaoks


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...