Küsimus:
Lemmikpluginad olendivokaali loomiseks
Tyler
2010-09-12 13:06:22 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Lisaks ilmsele helivahetusele on mul mõned lemmikud, näiteks Prosoniqi Morph ja PiWarp, iZotope Spectron ja GRM tööriistad ning mõned Pluggo komplektid. Millised on teie lemmikpluginad olendivokaali loomisel kasutamiseks?

(Muudetud, kuna mulle tundub, et jätsin esialgse küsimusega vale mulje - ma ei ütle "palun öelge, millised pistikprogrammid aastal loob võluväel suurepäraseid olendite helisid, "aga pigem on mul uudishimu, milliste pistikprogrammidega olete häid tulemusi saavutanud ja milliste spetsiifiliste vokaali aspektide jaoks loote." Loomulikult on olendite loomine palju keerulisem (ja lõbusam) kui salvestuse edastamine mõne imelise RydstromVox Plus pistikprogrammi kaudu. :) Vabandust, kui see kõlas just nii, nagu ma küsisin.)

Kolm vastused:
Jay Jennings
2010-09-14 00:14:21 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Pistikprogrammid on helikunstniku arsenali väärtuslik osa, kuid minu arvates on kriitiline rõhutada õigete helide valimise olulisust juba varakult, et pistikprogrammidega manipuleerimine oleks minimaalne või keskenduks vähemalt teatud tüüpi pistikprogrammid, näiteks helikõrguse nihe või järkjärguline muutmine. Koht, mida te ei soovi ennast leida, kasutab vale heli , mis nõuab kõlama hakkamiseks ulatuslikku manipuleerimist right.

See tähendab, et leian järgmised pluginad, mis on enamasti väärtuslikud, erinevates annustes:

  • Pitch n Time
  • Waves LoAir
  • Waves MondoMod
  • Digi Reverse
  • Waves L1
  • Digi EQ3

Õigete helide ja mõne pistikprogrammiga peaksite olema rohkem kui kaetud.

JÄTKE MEELES, ET TÖÖRIISTAD EI OLE, TÖÖRIISTA KASUTAV TEENUS!

Nõustun - maitsva heli tekitamiseks on vaja õigeid koostisosi ja vale allika ületöötlemine on kehv praktika.
@Jay Mõnikord tekitab Doubleri puudutus ühefaasilisel ajal huvitavaid tonaalsusi. Peab siiski olema ettevaatlik - natuke võib minna kaugele (vales mõttes)
user49
2010-09-15 06:01:54 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Täiesti nõus teiega Jay

Minu jaoks oleks see enamasti asjakohase lähtematerjali muutmine Audiosuite'i pistikprogrammidega, nagu helikõrgus, aja laiendamine, tagurdamine ... Mulle meeldib AudioSculpt'i rakendus ka peenete helikõrguste tegemiseks. .. Ma tean mõnda inimest, kes on selle Antares Throat pluginaga & sassi ajanud, huvitavaid tulemusi - see modelleerib kurgu &i hääletoru: http://www.antarestech.com/products/avox.shtml

@tim AudioSculpt näeb välja huvitav - ma polnud seda varem näinud. Olen kuulnud Antares Throatist, kuid pole seda kunagi kasutanud, rääkimata mitteinimese materjalist. Aitäh jagamast!
Danijel
2015-10-14 16:23:49 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kuidas oleks SpectrumWorx helihalduriga?See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...