Küsimus:
Kuidas saada tagasisidet Ableton Live'is?
Friend of Kim
2012-01-28 05:07:31 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ma teen lühifilmi, kus üks näitlejatest keerab segamislaual faderi kogemata ülespoole, andes sellega tohutut tagasisidet. Me ei taha seda tegelikkuses teha, kuna kahjustame nii kõrvu kui ka PA-d. süsteemi. Nii et olen proovinud Abletonis otseülekannet teha, kuid ma ei leia ühtegi võimalust, välja arvatud seadetesse minek ja siinuslaine (LFO) sisselülitamine, kuid see on lihtsalt eelvaade, mitte midagi, mida saate oma viimases klipis kasutada ..

Kuidas seda efekti saavutada?

Kolm vastused:
Friend of Kim
2012-01-30 21:28:40 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Tagasiside saamiseks on hea viis kasutada saadetisi. Pange oma rajale oma allikas, näiteks ainult vaikimisi Operaator. Saada 100% saatmisele A. Paremklõpsake kanali Return A rattal Send A ja valige "Luba". Kui suurendate Send A-d nüüd, saate loomulikult tagasisidet, kuid see tuleb kohe ja ei anna heli. Ma ei tea, kas see on tingitud sellest, et mu arvuti töötab liiga palju pinget või on see Abletoni poolne ohutusnõue.

Meil ​​on nüüd silmus olemas. "Kõlar" on Send A. "Mikrofon" on Return A. Kuid mikrofon võtab signaali vastu koheselt ja väljastab selle kõlarite kaudu silmapilkselt, mis ei ole nii, nagu see reaalses maailmas töötab. Reaalses maailmas on teil kõlari ja mikrofoni vahel ning kogu PA-s viivitus. süsteemi. Nii et lisasin Return A-le lihtsa viivituse. Võite proovida ka filtrit. Siis panin kõigile kanalitele piiraja peale. Seadistasin Simple Delay väärtuseks umbes 5 millisekundit. Seejärel lisasin EQ kaheksa enne Return A piirajat, et teha õige tagasiside sagedus.

Lisasin põhikanalile ka Overdrive'i. Lihtsalt saatke kanal A Return A üles ja esitage noot. Olge saatmise A suhtes väga ettevaatlik, ärge keerake seda korraga liiga palju üles.

See toimis minu stsenaariumi korral, kuid kui vajate tagasisidet aeglaselt, nagu see on, kui võimendus on lihtsalt Pisut kõrgele võiksite proovida lisada efekte, et helitugevust veidi vähendada ja võib-olla lisada natuke kaja ja proovida muuta see võimalikult reaalseks. Kuid minu stsenaariumi korral suurendavad nad helitugevust õnnetuse korral, mis annab viivitamatu tagasiside.

Edu!

Pange tähele, et saate oma tagasisidet "häälestada", reguleerides viivitust. Väärtused vahemikus 0 kuni 100 ms peaksid tekitama äratuntavaid toone.
Kieren Johnstone
2012-01-30 04:27:34 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Peate seda tegema päriselus, muidu kõlab see kohutavalt. Peamine osa on see, et peate helitugevust piirama. Proovida saab mitmel viisil või viisil:

  • Kasutage kitarrivõimendit, suurendage helitugevust, kuid mitte tohutult. See annab hõlpsasti tagasisidet ja kõlab nagu tüüpiline tagasiside.
  • Kasutage signaali maksimaalse helitugevuse piiramiseks kompressorit.
  • Kasutage midagi muud, mis on väga vähese võimsusega, nagu kaasaskantav CD / raadio lisatud mikrofon
Tänan, aga tegelikult panin selle lõpuks Ableton Live'is suurepäraselt kõlama. Kasutasin saatmise A viivitust, mis saadeti siis uuesti iseendale.
@50ndr33 Palun jagage oma lahendust, postitades selle vastusena. Seejärel saate selle vastusega nõustuda.
Jah, ja muidugi oleks kõige parem valida latentsus, mis on teie PA lähedal. süsteemil on, et see kõlaks kõige sarnasemalt teie olukorraga.
Daniel Hári
2018-11-01 04:26:20 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Saate seda teha ka ühes rackis :

enter image description here

Maagiline on see, et sidute ketiga hammasväljund sisendisse, kasutades alguses mannekeeni kompressorit (ainult külgahelaga kasutamiseks) ja lõpus mannekeeni (ahelasse aheldamiseks).

Siin on juhendav video, kuidas seda teha see:See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 3.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...