Küsimus:
Kere kukkumised, löögid jms
Chris
2010-08-25 10:25:42 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Tere kõigile, ma mõtlesin, kas saaksite anda loovust keha löömise, löömise, kukkumise jms loomiseks ...

Minu idee on sisuliselt saada puuvilju, köögivilju, ja mõned tükid väikest praadi (vaadake rahakotti) ja proovige seda. Nagu alati, on hea uurida enne, kui üks ekspeditsioonile läheb, mida siis kellelgi öelda on?

Salvestan kuni 7 mikrofoniga, pole kindel, kas peaksin kasutama ainult paari või pane kena selge pilt kõigist seitsmest.

Kuus vastused:
user49
2010-08-26 09:34:47 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Peale tavalise köögiviljapeksmise täitsin kord paari kombinesooni kõrvitsa ja kartuliga ning viskasin selle trepist alla! Tegelikult oli mõnel inimesel, kellega ma töötasin, väga hea meel anda kombinesoonile korralik peksmine - väga naljakas! Raske töö, et lõpetada piisavalt kaua naeru salvestamiseks!

@Tim Vean kihla, et inimene, kes pidi segaduse koristama, ei naernud ...
Chuck Russom
2010-08-25 11:45:19 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Sain terve sinki kasutades päris toredaid helisid. Pole just eriti odav, kuid kui vaatate ringi, võite mõnikord soodushinnaga mõne müügi kuupäeva lähedale saada. Pihvist või kanalihast saadud helid ei avaldanud mulle nii suurt muljet. Samuti võivad nahast jakid, pesapallikindad, toolid jms tekitada lahedaid löögihelisid.

Kui ma seda uuesti teeksin, hoiaksin ma tõenäoliselt lihast eemale ja jääksin puuviljade, köögiviljade ja kreeka pähklite juurde. . Odavamad ja tundub, et need annavad kasutatavamaid helisid.

Jay Jennings
2010-08-25 11:01:41 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Võiksite selle kohta Tim Prebble'iga vestelda, ta on varem seda teed mööda käinud.

Michael Maroussas
2010-08-25 12:06:37 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Kui plaanite sõita lihuniku juurde, et kraami saaks põrutada, ei pea te tingimata kulutama varandust praadide jms jaoks.
Näiteks kui küsite oma kohalikult lihunikult umbes nädala pärast ette, ta suudab tõenäoliselt säästa teie jaoks seapea, samuti tavalisemad kana korjused jne. Kui te temaga räägite, peaks ta oskama teile nõu anda igasuguste jäänuste jaoks, mis sobivad põrutades, et võib-olla annab ta teile hea meelega mitte millegi eest

Rene
2010-08-25 17:19:37 UTC
view on stackexchange narkive permalink

minge kohalikku karnetserisse ja hankige sea pea. nad on suured, odavad ja kõlavad nagu inimesed.

Kui ainult vaene siga teaks, et ta mängib järgmisel suvel suurfilmis peaosa, poleks ta nõustunud kõigepealt pead ära lõikama ...
vähemalt oleks ta palunud põllumehele jääke.
Ehkki sea pea kõlab hea ideena, arvan, et mulle ei meeldiks, kui sigade pea salvestaks ... Võib mõne inimese endast välja ajada. haha
Chris
2010-08-25 22:13:42 UTC
view on stackexchange narkive permalink

nii et mida ma teen, laksu ?? haamrit saada? istuda?

Huvitavad vastused, ehkki koostöös kogukonnaga, mis on väga oluline osa helikujundusest ja elust üldiselt.

Puidust pesapallikurikad on head
klemmid, rehvirauad, golfikepid ja jääpulgad on kõik head kandidaadid.


See küsimus ja vastus tõlgiti automaatselt inglise keelest.Algne sisu on saadaval stackexchange-is, mida täname cc by-sa 2.0-litsentsi eest, mille all seda levitatakse.
Loading...